שמלת ערב לאם הכלה

שמלת ערב לאם הכלה – שמלת ערב לאמא של כלה – אמא של הכלה

 

בחירת שמלת ערב לאם הכלה

בחירת שמלת ערב לאם הכלה אינה משימה פשוטה. האמא של הכלה “של פעם” תמיד נראתה מבוגרת, כבדה וחסרת חיוניות, ובהתאם לכך אף הייתה מתלבשת בכבדות ומבוגר.

 

האמהות של היום נראות הרבה יותר צעירות מאשר אי פעם, במקרים רבים נראות מאד סקסיות, ואף יפות וחתיכות לא פחות מהכלה עצמה.

ובהתאם לכך, ובצדק, האמא של הכלה גם רוצה להתלבש כך, צעיר, חתיכית, סקסית, תוססת ומלאת חיוניות.

אם הכלה מעולם לא נראתה כל כך נפלא.

 

כיצד לבחור שמלת ערב לאמא של כלה

לאם הכלה, כמו לכלה עצמה, גם כן ישנה חשיבות גדולה, יום החתונה הינו יום מיוחד וגדול אשר ייזכר לכל החיים.

על אם הכלה להתייעץ ולבחור שמלות ערב לאמא של כלה כמובן ביחד עם הכלה עצמה, אחרי הכל זה היום הגדול שלה ועל האם לעשות הכל כדי שבתה תהיה מאושרת ותרגיש נוח עם הלוק של אמה.

 

רצוי לבחור בשמלה אלגנטית, קלאסית בעלת מראה קליל העשויה מבדי שיפון, משי או טאפט.

לא רצוי לבחור שמלות ערב לחתונה העשויה מבדים כבדים כגון בדי תחרה או חרוזים וקישוטים כבדים למיניהם, ובטח אין לבחור בשמלת ערב בומבסטית ומצועצעת.

 

כיצד לבחור את הגזרה עבור שמלת ערב של אם הכלה

כלל ראשון הוא כמובן להתאים לכל אמא של הכלה את הגזרה המתאימה לה, בדרך כלל עם הגיל הנשים עולות קצת במשקל, הבטן לפעמים יוצאת במידה כזו או אחרת, הישבן טיפה התשנה, לכן נתאים לאמא של כלה את הגזרה המתאימה לה, אשר תבליט את מה שהאם תרצה להבליט, ומצד שני תסתיר את מה שאם הכלה רוצה להסתיר.

 

לאחת תתאים שמלת ערב צמודה, מחשוף V או סירה, קולר, לאחרת תתאים שמלת ערב רחבה, או גזרת A, עם כתפיות ספגטי או כתפייה אחת אשר מאד מודרני היום, גם שמלת ערב סטרפלס תיראה יפה על כל אחת, שמלת בלון שמאד עכשווית ותמיד נראית טוב, אולם בכל מקרה כמובן על השמלה להיות קלאסית, לא סקסית מדי או לא חשופה מדי, ושוב, כדי לא למשוך את תשומת הלב מהכלה.

 

כיצד לבחור צבע עבור שמלת ערב לאמא של כלהfacerec

ובכן, ברוב המקרים הכלה תלבש שמלות כלה בצבע לבן או שנהב / פנינה, כמובן שאלו הצבעים אשר אם הכלה חייבת להימנע מהם. מעבר לכך למעשה כל צבע יכול להתאים, אם כי ניתן להתאים לפי סוג האירוע, האם בחוץ או בפנים, האם בקיץ או בחורף, כאשר הצבעים השולטים הם שחור, כחולים למיניהם, ירוקים או סגולים, אולם בקיץ ניתן לבחור בצבעי קיץ כגון הצהוב שהינו מאד אופנתי עכשיו, כתום, תכלת, טורקיז וכדומה.

בכל מקרה כדאי להימנע משמלה בצבע רועש מיד של שמלת ערב לאמא של כלה כדי שלא למשוך את תשומת הלב מהכלה עצמה.

 

בברכה ובמזל טוב, ישראלה קריבושי.

המלצות על ישראלה קריבושי המלצות על שמלות ערב

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x