שמלת ערב לאם החתן

שמלת ערב לאם החתן – שמלת ערב לאמא של החתן – אמא של החתן

 

להלביש שמלת ערב לאמא של החתן אינה משימה קלה.

 

אם האמהות של החתן לפני עשרות שנים נראו רציניות, מבוגרות, בהתאם לגילם כמובן, וכמעט תמיד לבשו האמהות של החתנים שמלות ערב “אפורות” ו- “רציניות”, הרי שהאמהות של היום נראות צעירות, תוססות ומלאות חיים, ולכן בהתאם לכך האמהות של היום גם מתלבשות בהתאם.

 

האמא של החתן מעולם לא נראתה כל כך טוב.

 

על אם החתן לבחור קודם מתוך שמלות ערב שמלה אשר תתאים לאישיותה, ולא פחות חשוב, שתתאים למבנה גופה, עם מחשוף או ללא מחשוף, שמלת ערב הדוקה או לא, שמלת ערב עם כתפיות, או כתפיה אחת או שמלת ערב סטרפלס, אולי שמלת ערב שתבליט אזורים מסוימים בגוף ואף אולי תסתיר אזורים מסוימים שלא מרגישים אתם נוח.

 

ניתן לאמא של החתן לבחור שמלת ערב לאמא של החתן בכל צבע למעט צבע לבן או שנהב אשר מטבע הדברים הינם צבעי שמלת הכלה וכמובן יש להימנע בכל מחיר מצבעים אלו.

בחורף הולכים יותר הצבעים הכהים כגון כחולים וסגולים למיניהם, כאשר בקיץ ניתן ללכת עם צבעי קיץ חזקים כגון הכתומים, האדומים, צבעי הטורקיז, הצבע הצהוב אשר מאד מודרני עכשיו, כאשר כמובן תמיד ובכל עונה אפשר לחזור לצבע השחור אשר תמיד קלאסי ותמיד נראה טוב.

 

על האמא של החתן להימנע משמלת ערב רועשת מדי, אם בצבע או בגזרה, וזאת על מנת לא למשוך תשומת לב מרובה מדי שהרי רוב תשומת הלב אמורה להינתן לכלה ולחתן.

 

שמלת ערב של אם החתן אמורה להתאים לאישיות של אם החתן ולהשלים אותה, לדוגמה, באם אם החתן הינה אשה צנועה באופייה, הרי שרצוי לבחור בשמלה קלסית ארוכה ועדינה, באם האמא של החתן תוססת ומשדרת “תראו אותי” הרי שניתן לבחור בשמלת ערב בצבעים חזקים, ואולי אף בגזרה צמודה, אולי אף מחשוף טיפה, ובכלל שמלת ערב יותר “סקסית”, אבל שוב, לא להגזים ולא למשוך תשומת לב רבה מדי כך שכל העיניים יופנו מן הכלה אל האמא של החתן. להזכירך, שמלות כלה בגזרות חדשניות ועכשוויות ניתן לראות אצלי בסטודיו.

facerecובכלל, מומלץ ביותר לאם החתן להתייעץ ולבחור את שמלת הערב יחד עם הכלה עצמה, אחרי הכל זה היום הגדול שלה – של הכלה, ועל אם החתן לעשות הכל כדי שכלתה תהיה מאושרת ותרגיש נוח עם המראה של חמתה לעתיד.

 

 

ולסיום, כמובן שהאמא של החתן צריכה לבחור בשמלת ערב שונה משמלת הערב של האמא של הכלה

אולם כן רצוי ששתי האמהות ילבשו שמלות ערב באותה “אווירה” על מנת ששתיהן ימשכו את אותה תשומת הלב.

 

עד כאן על שמלת ערב לאמא של החתן.

המלצות על ישראלה קריבושי המלצות על שמלות ערב

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x