שמלות ערב לנשים בנות 40 ומעלה

שמלות ערב לנשים בנות 40 שנה ומעלה

 

אני מאד מקווה שאת לא “מאוכזבת” בהגיעך לגיל 40.

אם תסתכלי סביבך תופתעי לראות שישנן הרבה דוגמאות לנשים בשנות ה -40 אשר נראות יותר יפה וסקסיות מעמיתיהן הצעירות. קחי לדוגומה את האלי ברי, ג’ניפר אניסטון, אנג’לינה ג’ולי או ג’ניפר לופז. הן כולם מעל גיל 40, נראות נהדר וכל העולם פרוש לרגליהן.

 

ישנן נשים אשר עברו את גיל ה- 40 ואשר מוזמנות לאירועים שונים, הן חושבות כי מאחר ועברו את גיל ה 40, זה הזמן ללבוש שמלות ערב מבוגרות, אפורות ומשעממות, ולזנוח שמלות ערב צבעוניות, סקסיות ונועזות בחושבן שאין זה הולם את גילם.

 

ובכן, הכל מתחיל בראש, איך את רואה את עצמך ומה את חושבת לגבי אישיותך.
אם את חושבת שבעוברך את גיל 40 את הופכת למבוגרת ומשעממת, אז זה בוודאי זה מה שתקריני ומה שתשדרי לסובבים אותך, וכנראה לאירועים אליהם תוזמני תבחרי ללבוש שמלות ערב משעממות, מבוגרות ובצבעים קודרים.

 

אולם אם את עדיין מרגישה צעירה ותוססת ולא נותנת לגיל הכרונולוגי להשפיע עלייך, אזי תמשיכי ללבוש שמלות ערב צבעוניות, זוהרות, ואם את חטובה אז אולי תלבשי שמלה סקסית צמודה אשר תבליט את חמוקייך, ואז מובטח לך שתיראי במיטבך ולגילך הכרונולוגי אין שום השפעה על מראך ועל מה שאת מקרינה.

 

זה שהגעת לגיל 40 זה לא אומר זהו, נגמרו החיים, אני נראית מבוגרת, אני כבר לא שווה כלום ! מהיום אני מבוגרת וצריכה להתלבש בהתאם בסגנון מבוגר ומשעמם.

 

ובכן, לידיעתך, ישנן הרבה שמלות ערב לנשים המתאימות לגילך, ואף אם אינך חטובה, ומרביתנו כבר לא חטובות כפי שהיינו בגיל 20, עדיין ניתן להתאים וללבוש שמלות ערב זוהרות, צמודות או לא צמודות בקו קלאסי אלגנטי ועכשווי.

 

שמלות ערב לחתונה או שמלות ערב קצרות הן גם אידיאלייות לאירועים אשר בהן תוכלי להיראות מתוחכמת. את יכולה גם ללכת על חצאית קוקטייל אלגנטית עם חולצה מכופתרת ואולי אף ז’קט קצר צמוד ואשר יבדיל אותך בין כולן.

 

שמלות קוקטייל קצרות הן פלרטטניות, שובבות ומהנות. שמלות קוקטייל ושמלות ערב זמינות כמעט לכל הגילאים, כל אשר עליך לעשות בוא לחפש את השמלה והגזרה המתאימה לך, אל תפחדי להיות נועזת, ומובטח לך שתמצאי שמלה ערב מתאימה.

 

לנשים בנות 40 ומעלה יש מבחר גדול של שמלות ערב לנשים, חלקן נועז יותר, חלקן נועז פחות, שמלות ערב קולר, שמלות ערב עם כתפיות, ללא כתפיות – סטרפלס, שמלות ערב צמודות או לא צמודות.

 

כל אחת יכולה למצוא שמלת ערב ההולמת אותה ואת אישיותה, אולם זכרי היטב, גיל 40 לא אומר “מעכשיו אני מבוגרת, אפורה ומשעממת, לא רצויה ולא נחשקת” להיפך, בתקופתנו עכשיו לעתים רבות גיל ה- 40 הוא רק התחלה של חיים חדשים, לאחר גידול הילדים וחיתון הילדים,מזכירה לך שיש לי גם שמלות כלה, לאחר שהתבססת בעבודתך ובמעמדך, עכשיו זה הזמן לפרוץ קדימה.

 

עם כל האהבה, ישראלה

המלצות על ישראלה קריבושי המלצות על שמלות ערב

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x