עיצוב שמלות ערב

עיצוב שמלות – עיצוב שמלות ערב

 

ישראלה קריבושי מעצבת שמלות ערב נמצאת בתחום עיצוב שמלות מאז שנת 1995.

עיצוב שמלות וכן עיצוב שמלות ערב בפרט הינו תחום ספציפי הדורש מיומנות ומקצועיות.

בתחום עיצוב שמלות וכן שמלות מעצבים, כל אחת ואחד אשר יש להם קצת דמיון מנסים להיות מעצבי שמלות, אולם מעצבי שמלות העוסקים בתחום עיצוב שמלות חייבים “קצת הרבה” מעבר לסתם דמיון.

 

עיצוב שמלות ערב

עיצוב שמלות וכן עיצוב שמלות ערב בפרט, דורש את הכרת הבדים הקיימים בשוק, יש תמיד בדים חדשים, בגוונים חדשניים, בדים צמודים, בדים נשפכים, בדים כבדים, בדים קלילים למראה, בדים אשר יראו טוב על שמלה אחת אולם לא יראו טוב על שמלה בגזרה שונה למשל.
עיצוב שמלות דורש את הכרת הטרנדים העכשוויים על מנת תמיד להיות מעודכן בגזרות חדשניות.
עיצוב שמלות וכן עיצוב שמלות ערב בפרט דורש עין חדה ורגישות מכל מעצבת שמלות מקצועית.

 

נקודת המפתח היא ש: “על מעצבת שמלות להתאים לכל לקוחה את השמלה המתאימה לה, לאישיות שלה, לצורת הגוף שלה, לצבע העור שלה, לאמירה שלה”.
עיצוב שמלות לאירועים נכון הינו עיצוב שמלות אשר בה האישה נראית מרשימה עם השמלה, מרגישה נוח איתה, השמלה לא גונבת את ההצגה, השמלה נראית כחלק מהאישה ומשלימה את אישיותה.

 

עיצוב שמלות ערב ומעצבים

ישנם מעצבים אשר עבורם עיצוב שמלות או עיצוב שמלות ערב הינם דרכים להביע את דמיונם והם רואים רק את עצמם, ורק הם קיימים, אולם מעצבת שמלות מקצועית יודעת איך לשלב את פרי דמיונה ביחד עם מראה האישה אשר לובשת את השמלה, עם אישיותה, שמלה אשר בה האישה תיראה מדהים ולא תיראה מגוחכת.

 

עיצוב שמלות ליום יום שונה מתחום עיצוב שמלות ערב, שמלות ליום יום אינן דורשות התאמה אישית, מספיק שהן נראות נחמד על הגוף, לא מציקות, קלילות, מה שנקרא “עושות את העבודה”, אולם כפי שכבר הזכרתי, עיצוב שמלות וכן עיצוב שמלות ערב בפרט דורש מיומנות, מקצועיות ולא פחות חשוב, רגישות, הכרת האישה, והתאמת השמלה לאישיותה על מנת שתיראה מושלם.

 

עיצוב שמלות ערב בהתאמה אישית

ישנן נשים אשר רואות שמלה מסוימת על אישה אחרת, או אפילו בתמונה או בסרט ורוצות שמלה כזו בדיוק או דומה לה, אולם אותה אישה לפעמים שוכחת שהיא אינה האישה בתמונה או בסרט, לא כל מה שמתאים לאישה האחרת גם יתאים לה, לכן מעצבת שמלות אשר תחום העיסוק שלה הינו עיצוב שמלות או עיצוב שמלות ערב לחתונה היא זו אשר עליה להתאים את השמלה הנכונה ביותר לאישה הנמצאת מולה, ברגישות ובתבונה לכוון אותה לשמלה הנכונה לה מכל הבחינות, הגזרה הנכונה, הבד הנכון, הצבע הנכון, כך שתיראה במיטבה ותיראה היא ולא מישהי אחרת.

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x