טרנד שמלות ערב 2017

טרנד שמלות ערב 2017

 

שמלות ערב 2017 ע”י המעצבים הגדולים בעולם.
בדרך כלל כל הקולקציות של שמלות ערב נועדו לערב בלתי נשכח אחד.
שמלות ערב 2017 לא יוצאות מן הכלל הזה.

 

המעצבים הטובים בעולם בבואם לייצר שמלות ערב מיוחדות הולכים על חומרים יוקרתיים ויקרים, ועיצוב אשר לעיתים קרובות גורמים והופכים שמלות ערב 2017 ממש לתכשיטים יקרים. אין פלא איפה ששמלת ערב ייחודית של מעצב ידוע בעולם עלולה להגיע למחיר של עשרות אלפי שקלים, אולם האמת שבהרבה מאד מן המקרים השמלות ערב הללו יותר מדי מיוחדות או בובמבסטיות המתאימות אולי לנשפים מלכותיים ולכן בעצם לא רלוונטיות לכלל הנשים.

 

שמלות ערב 2017 במגוון סגנונות

המעצבים הטובים בעולם הולכים על טרנדים במגוון סגנונות בקולקציית 2017 כגון כתפיים חשופות, מודלים ללא כתפיות, פתחים
אמריקאים תחת הזרועות, לעתים קרובות נראה שמלות עם חתך באזור הגרון ממש מתחת לגרון, מחשופים א-סימטריים, מחשוף סירה עד מחשוף עמוק שחצי מהחזה מציץ, אורכים שונים, והכל עם שרוולים או בלעדיהם.

 

שמלות ערב 2017 האורך

האורך הרלוונטי ביותר בקולקציית שמלות ערב 2017 של המעצבים הטובים בעולם הינו עד הברך אבל אין זה שולל שמלות ערב מיני ומודלים של שמלות ערב 2017 ארוכות מרהיבות. חיתוכים וגבהים א-סימטריים גם הם עדיין אופנתיים.

 

שמלות ערב 2017 עם ברק

מעצבים לעתים קרובות להשתמש בד עם ברק מתכתי, או בד פאייטים וקריסטלים. אין ספק, גוונים שחורים ומתכתיים הינם פופולארים ביותר בין הדגמים של קולקציית שמלות ערב 2017.

 

שמלות ערב 2017 חומרים ובדים

חומרים ושרוכים שקופים עדיין באופנה בקולקציית שמלות ערב השמלה יכולה להיות רב שכבתית או פרטים ומוסיף של חומרים אלה מבניים. מודלים עשויים מבד שקוף עם רקמה מקורית עם חוטים, אבנים וקריסטלים גם הם עדיין באפנת שמלות ערב ונותנים מראה מעניין במיוחד.

 

שמלות ערב 2017 הצבעים השולטים

הצבעים השולטים של שמלות ערב 2017 הם גווני כחול כהה השונים, גווני הסגול, כאשר הנועזות יותר תבחרנה בצבע הצהוב חזק או באדום בוהק, אולם בל נשכח גם את גווני פסטל אופנתיים של ברקת, בורדו וכחול כהה.
אילו מבניכן המפחדות להעיז ושמרניות מטבען, תמיד תוכלנה לבחור בצבע השחור, הצבע השחור תמיד בטוח ולעולם אינו מאכזב.

 

בברכה, ישראלה קריבושי

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x