איך לבחור שמלת ערב

איך לבחור שמלת ערב

“הבגדים עושים את האדם” זו אמרה עתיקה וידועה מזה שנים, ולגבי שמלת ערב האמרה הזו עוד יותר נכונה מכיוון ששמלת הערב מציגה אותך והיא תגיד “מי את”, האם את טיפוס שקט אבל יהיר, האם את טיפוס שאומר עזבו אותי בשקט ואל תפריעו לי, או האם את דווקא אומרת “הי, אני כאן” אני רוצה להכיר אנשים, לפתח חברויות וכדומה.
שמלת ערב משדרת מי את ומה את רוצה להגיד לכל הסובבים אותך באירוע.

 

איך לבחור שמלת ערב

אם את מרגישה קלאסית ורוצה את השקט שלך, שלא יבחינו בך יותר מדי, אזי תרצי לבחור שמלות ערב קלאסיות, בקו נקי, אולי בצבע סולידי כגון שחור או אפור, בד נשפך, נופל מסביב ללא חיתוכים מיוחדים ועם מחשוף צנוע.

 

אם את מרגישה קלאסית ואלגנטית, אבל עדיין רוצה למשוך תשומת לב, אזי אולי תבחרי  שמלות לאירועים קלאסיות שחורות, אולם הפעם עם מחשוף קצת עמוק, או בגזרת סטרפלס ואולי גם שסע בצד אשר יחשוף רגל אחת.
אם את מרגישה סקסית ומחפשת חבר או סתם לפלרטט, אזי תרצי לבחור אולי בשמלת ערב ארוכה או קצרה, אולם צמודה אשר תבליט את חמוקייך, וגם כאן השמלה יכולה להיות עם מחשוף עמוק.
עדיין אם את בעניין של למשוך תשומת לב ולהיראות ייחודית, אזי גם תרצי לבחור בשמלה בעלת צבעים עזים או אפילו שילוב של כמה צבעים אבל תואמים.

 

בכל מקרה רצוי להתאים את צבע השמלה לצבע העור שלך, לבעלות ערו בהיר הייתי ממליצה על שמלות ערב בצבעים כהים ולבעלות עור כהה הייתי ממליצה כמובן על שמלות ערב בצבעים בהירים אפילו צבעים נועזים חזקים.

 

שמלות ערב לא קונים כל יום ולכן כדאי לבחור בשמלה אשר תתאים לך ולאישיות שלך, תוכל לשמש אותך למספר אירועים, וכן תהייה עשויה מבד איכותי כך שתרגישי נינוחה עם השמלה, שלא תציק לך או תגרום לך להזעה מרובה במהלך האירוע אשר מטבע הדברים באירועים בדרך כלל חם ושלא לדבר על ריקודים.

 

לאחרונה ראיתי בחנויות שמלות ערב לחתונה במחירים זולים אשר עשויות בסין או במקום אחר, ונחרדתי לראות כי ממש רוב השמלות ללא יוצא מן הכלל היו עשויות באיכות תפירה מתחת לכל ביקורת, עשויות מבדים זולים ופשוטים כגון בדי סאטן מבריקים בצורה דוחה, ואשר נראות ככותנות לילה, ואני בטוחה שאת לא רוצה לבוא לאירוע עם כותנת לילה.

 

מאחר ושמלת ערב לא קונים כל יום, רצוי לקנות אותה בחנות ידועה עם מוניטין, אצל מעצבת אשר בעיניה המקצועיות תתאים לך את השמלה הכי מתאימה לך ולמבנה גופך, שמלה אשר תהלום אותך ואת האישיות שלך.

 

ולסיום למראה מושלם, אני מציעה להוסיף אביזרים כגון עגילים ושרשרת תואמת לצוואר, גם כאן חשוב להתאים את האביזרים הנכונים לשמלה, לצבע שלה, למחשוף שלה, לא להגיע למצב שהאביזרים בומבסטיים ומושכים את מלוא תשומת הלב ואז בכלל השמלה נעלמת יחד איתך.

דווקא בנושא הנעליים הייתי הולכת על נעליים פשוטות עם עקב נוח לך, וכמובן בצבע תואם לצבע השמלה.

 

בברכה, ישראלה קריבושי – עיצוב שמלות ערב ושמלות כלה

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x