אודות ישראלה

שמלות ערב שמלות כלה – ישראלה קריבושי

ישראלה קריבושי אופנה שמלות ערב בתחום אופנה קרוב ל- 15 שנה.
מזה כ- 15 שנים מחזיקה בסטודיו לעיצוב שמלות ערב שמלות כלה – חנות הדגל “ישראלה קריבושי” אופנה, במלון מנדרין שבחוף הצוק בתל אביב.

 

ישראלה קריבושי עוקבת כל העת אחרי התפתחות האופנה בעולם והטרנדים העכשוויים ותמיד מייצרת ומייבאת אופנה עכשווית, תמיד מביאה את המילה האחרונה בתחום אופנה.

ישראלה קריבושי מעצבת אופנת נשים, בין השאר בגדי ערב מיוחדים וייחודיים, שמלות ערב ייחודיות, שמלות חתונה, שמלות כלה ושמלות לאירועים מיוחדים.

 

שמלות ערב בגדי ערב של ישראלה קריבושי אופנה נמכרים בהצלחה גדולה גם במספר חנויות יוקרתיות בפריז, במונקו, בלוס אנג’לס ובלאס ווגאס בארה”ב.

שמלות ערב שמלות כלה המיוצרים ע”י ישראלה קריבושי אופנה עשויים מבדים איכותיים ומאווררים והנעימים למגע על הגוף, וכן בחלק גדול עשויים גם מסיב ליקרה, ועקב כך השמלות בדרך כלל צמודות לגוף ומחטבות אותו.

 

בניגוד לרשתות אופנה אשר מייצרות כל דגם בכמויות גדולות ובדרך כלל מציגים דגמים חדשים פעמיים בשנה, ישראלה קריבושי אופנה מעצבת ומייצרת דגמים חדשים של שמלות ערב וכן בגדי ערב וכן בקרוב שמלות כלה כל העת ותמיד מציגה דגמים חדשים עכשוויים, לעולם לא בכמויות גדולות, כך שבעצם כל אחת שקונה שמלת ערב או שמלת כלה של ישראלה קריבושי תלבש דגם די ייחודי.

הצטרפי חינם למועדון הלקוחות שלי ותיהני ממבצעים ייחודיים, מוצרים חדשים והטבות בלעדיות רק לחברות

שמך
המייל שלך

בעצם הצטרפותך למועדון הלקוחות את מסכימה לקבל ממני ניוזלטרים, מבצעים הצעות ופרסומים לחברות המועדון. תמיד תוכלי להסיר את עצמך ממועדון הלקוחות ומרשימת הדיוור דרך קישור הנמצא בכל מייל

x